Mažieji

groti-mazieji

GROKIME KARTU ! PRISIJAUKINKIME MUZIKĄ! !!.

Keliaukime į džiaugsmo patyrimo karalystę ieškoti muzikos . Labai svarbu , kad muzikos pažinimas teiktu tik teigiamas emocijas, ugdytų atsakomybę, teisingumą, darbštumą, atkaklumą, žinojimą, kantrybę, savigarbą, gebėjimą bendrauti. Tikslas- skatinti vaikus domėtis muzika, mokytis muzikinės teorijos,įgyti praktinių žinių. Lavinti balsą, klausą, ritmo pojūčius, supažindinti su įvairiais muzikos instrumentais.

Pastebėjome- netalentingų vaikų NĖRA . Klausimas :”Ar aš galiu?”-netinka , Sakykime: ”KAIP TO PASIEKSIU “. Ne paslaptis, kad mūsų grupėje yra jau grojančių net penkiamečių, kurie su kitais vaikais sėkmingai muzikavo net Nacionalinėje Filharmonijos scenoje.

Muziką reikia pamilti ir ja tikėti. To siekiame keliaudami aiškiausiu ir trumpiausiu keliu. Nuolatinė sėkmė, koncertinė veikla- padeda išlaikyti motyvaciją ir siekti tikslo.

groti4Tad visi norintys – PIRMYN

Kartu žaisime, grosime, ieškosime, sieksime. Viskas yra Įmanoma. Pasiimk kartu Norą, Gražiausią dainelę, Mintyse skambančią melodiją ir mes KARTU PRISIJAUKINSIME MUZIKĄ!

Visa informacija tel. +37062031411