Orkestras “Jovaras” atidarė “Manufuture 2013″

Vaikų ir jaunimo orkestras “Jovaras” atidarė tarptautinį inžinerinės pramonės ir mokslo forumą “MANUFUTURE 2013″.Konferencijoje sveikinimo kalbą sakė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei Švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis.

2013 m. spalio 7 d.  prasidėjo Europos inžinerinės pramonės ir mokslo forumas “MANUFUTURE 2013″.

Europos technologijų platformos „ManuFuture“ (Manufacturing of the Future – Ateities gamyba) konferencijoje, kurios tema „ManuFuture požiūris į „Horizontas 2020“ programą“, ES inžinerinės pramonės ir mokslo vadovai bei specialistai apsvarstė naująją Bendrąją mokslinių tyrimų ir inovacijų programą „Horizontas 2020“ ir geriausius jos įgyvendinimo kelius globalizacijos sąlygomis, skatinant ES inžinerinės pramonės inovatyvumą, darniąją plėtrą ir konkurencingumą 2014-2020 metais. Europos Komisijos, verslo ir mokslo atstovų pranešimuose bei diskusijose ypatingas dėmesys bus skiriamas ES, regioninių ir nacionalinių MTTP paramos priemonių efektyvumo didinimui per jų tarpusavio sinergiją ir šalių nacionalinę bei regioninę pažangiąją specializaciją.

Forume dalyvavo apie 500 dalyvių iš 41 šalies, o pranešėjų skaičius viršijo 80.

Forumas yra oficialus Lietuvos pirmininkavimo Europos Tarybai renginys, kurį remia Europos Komisija ir Lietuvos Respublikos Vyriausybė.

Forumo globėja – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri ir atidarė renginį.

Forumo organizatorius – Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija „Linpra“ su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija bei kitais Lietuvos ir užsienio partneriais.