Apie mus

Mūsų kredo: Negabių muzikai vaikų nėra!

Orkestras įkurtas 1986 metais

Orkestras dalyvauja bei koncertuoja įvairiuose projektuose festivaliuose, konkursuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Sėkminga ir intensyvi orkestro veikla atsispindi pasiekimuose:
1992 m.tarptautiniame pučiamųjų instrumentų muzikos festivalyje-konkurse Bamberge orkestras laimėjo Grand Prix;
1993 m.”Musik Festival Europe ” Liuksemburge taip pat laimėjo Grand Prix;
2005 m. Pasauliniame Jaunimo muzikos festivalyje- konkurse Ciuriche laimėjo Grand Prix,
o 2006 metais orkestras apdovanotas nacionaliniu apdovanojimu “Aukso paukštė” gavęs Tarptautinio spindesio žvaigždės nominaciją.
2010 metais, Suomijoje, Juveskiulėje, vykusiame konkurse “Musical Perfomance and Pedagogics 2010” vaikų ir jaunimo orkestras “JOVARAS” laimėjo Grand Prix.

2011 m. vasario 1d. Vilniaus vaikų ir jaunimo orkestrą “Jovaras” pagerbė Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Ji padėkos raštą už Grand Prix laimėjimą tarptautiniame konkurse , įteikė orkestro meno vadovui ir dirigentui Ugniui Vaiginiui.

2014 m. birželio 2 d.„XV Festival Internazionale BANDE Musicali Giulianova“ Giulianovoje, Teramo ( Abuzzo ) Italijoje pelnė sidabrinę antrąją vietą, o vadovas Ugnius Vaiginis pelnė net du prizus. Jam buvo įteikta geriausio festivalio dirigento taurė ir geriausio festivalio solisto prizas – simbolinis Amat firmos būgnas.

2016 m. birželio 19 d. orkestras Jovaras dalyvavo tarptautiniame pučiamųjų orkestrų festivalyje “Bialystok 2016” (Lenkija).

Orkestro pedagogai

Čia dirba tik profesionalūs muzikai, jaunatviški ir kompetentingi mokytojai.

Ugnius Vaiginis

Arvydas Vainius