Būrelis

Būrelis – Vaikų ir jaunimo orkestras JOVARAS.

101Čia vaikai ir jaunimas mokosi groti pučiamaisiais muzikos instrumentais. Pažengę save realizuoja orkestre. Orkestras dalyvauja bei koncertuoja įvairiuose projektuose, festivaliuose, konkursuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

Sėkminga ir intensyvi orkestro veikla atsispindi pasiekimuose: 1992 m.tarptautiniame pučiamųjų instrumentų muzikos festivalyje-konkurse Bamberge orkestras laimėjo Grand Prix; 1993 m.”Musik Festival Europe ” Liuksemburge taip pat laimėjo Grand Prix; 2005 m. Pasauliniame Jaunimo muzikos festivalyje- konkurse Ciuriche laimėjo Grand Prix, o 2006 metais orkestras apdovanotas nacionaliniu apdovanojimu “Aukso paukštė” gavęs Tarptautinio spindesio žvaigždės nominaciją. 2010 metais, Suomijoje, Juveskiulėje, vykusiame konkurse “Musical Perfomance and Pedagogics 2010″ vaikų ir jaunimo orkestras “JOVARAS” laimėjo Grand Prix.2011 m. vasario 1d. Vilniaus vaikų ir jaunimo orkestrą “Jovaras” pagerbė Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Jovaras2014 m. birželio 2 d.„XV Festival Internazionale BANDE Musicali Giulianova“ Giulianovoje, Teramo ( Abuzzo ) Italijoje orkestras “Jovaras” pelnė sidabrinę antrąją vietą, o vadovas Ugnius Vaiginis pelnė net du prizus. Jam buvo įteikta geriausio festivalio dirigento taurė ir geriausio festivalio solisto prizas – simbolinis Amat firmos būgnas.

trimitininkė :)

 

 

 

Apie užsiėmimus:

Kas gali mokytis?
Vyresni nei 6 metų amžiaus vaikai bei jaunimas.

Kada vyksta užsiėmimai?
Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę po 45 min. (įvairios grupės nuo 13 iki 20.30 val. )
Prieš koncertus, konkursus bendros orkestro repeticijos šeštadienį 10 val.

Kur vyksta užsiėmimai?
Šeškinės, Žvėryno ir Antakalnio raj. Vilniuje.

 

Priėmimas vyks visą rugsėjo mėnesį.

 

Mėnesio kaina 30 eur.

Daugiau info
ugniusvaiginis@gmail.com
Kontaktai: 8 687 47 389